Features

Designérka interiérů

Specializuje se na návrhy interiérů ve veřejných prostorách – nemocnice, školy, dětská zařízení, školky… Z posledních nepříklad oddělení ARO, porodní sály a dětská oddělení v liberecké nemocnici nebo Dětský diagnostický ústav v Liberci.  

Arteterapeutka

Absolventka pětiletého kurzu v psychodynamicky a hlubinně orientované psychoterapii SUR s arteterapeutickým zaměřením, dvouletého akreditovaného kurzu artefiletiky a arteterapie a dalších kurzů zaměřených na arteterapii. Držitelka licence pro práci s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha. Členka Sdružení českých výtvarných umělců, The International Academy of Ceramics, České arteterapeutické asociace.  

Výtvarnice

Sochařka, keramička a oděvní návrhářka původně vystudovala Vysokou školu strojní v Liberci, stala se inženýrkou a pracovala jako odborná asistentka na katedře oděvního a textilního designu na VŠST, později jako scénografka v divadle F. X. Šaldy v Liberci. Nyní se věnuje volné tvorbě a hojně vystavuje doma i v zahraničí. Na kopci nad městem, v zahradě plné soch bydlí v kouzelném […]