Iva Ouhrabková

Výtvarnice, licencovaná arteterapeutka, členka České arteterapeutické asociace, Sdružení českých výtvarných umělců a The International Academy of Ceramics.
Nabízím intenzivní sebezkušenostní kurzy, skupinové a individuální výtvarné kurzy, arteterapeutická sezení. Ve své práci využívám projektivní koláže Miroslava Huptycha a další imaginativní techniky. Nově též aplikuji ojedinělou techniku inspirovanou prací v hliněném poli a párovou arteterapii.
Můžete navštívit původní verzi stránek.

Kdo je Iva Ouhrabková?
Who is Iva Ouhrabková?

Co vám mohu nabídnout.
What can I offer.

Zobrazit vše
  • Výtvarnice

    Sochařka, keramička a oděvní návrhářka původně vystudovala Vysokou školu strojní v Liberci, stala se inženýrkou a pracovala jako odborná asistentka na katedře oděvního a textilního designu na VŠST, později jako scénografka v divadle F. X. Šaldy v Liberci. Nyní se věnuje volné tvorbě a hojně vystavuje doma i v zahraničí. Na kopci nad městem, v zahradě plné soch bydlí v kouzelném […]

  • Arteterapeutka

    Absolventka pětiletého kurzu v psychodynamicky a hlubinně orientované psychoterapii SUR s arteterapeutickým zaměřením, dvouletého akreditovaného kurzu artefiletiky a arteterapie a dalších kurzů zaměřených na arteterapii. Držitelka licence pro práci s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha. Členka Sdružení českých výtvarných umělců, The International Academy of Ceramics, České arteterapeutické asociace.  

  • Designérka interiérů

    Specializuje se na návrhy interiérů ve veřejných prostorách – nemocnice, školy, dětská zařízení, školky… Z posledních nepříklad oddělení ARO, porodní sály a dětská oddělení v liberecké nemocnici nebo Dětský diagnostický ústav v Liberci.  

Tvorba
Portfolio

Moje poslední práce. My latest works

Zobrazit vše

Co se děje nového?
What's new?

Nová díla a výstavy.
New works and exhibitions.

Zobrazit všechny příspěvky